Hakkımızda

KADROMUZ
Yönetim Kurulu Başkanı
Müteahhit MUSTAFA BEYAZ

Yönetim Kurulu Üyesi
Mimar Hülya Beyaz

Yönetim Kurulu Üyesi
İnşaat Mühendisi Bülent Beyaz

Yönetim Kurulu Üyesi
İnşaat Mühendisi Fatma Tülin Beyaz

Yönetim Kurulu Üyesi
Danışman Psikolog Aslan Tunç

MİSYON
* Sağlam yapılarda kaliteli yaşam sunmak için kaliteli malzeme kullanarak kaliteli yapılar inşa etmek,
* Müşterilerini memnun etmek, satış sonrası da gerekli desteği sağlamak, yardımcı olmak,
* Gelişmeleri ve yenilikleri takip etmek ve bunu çalışmalarına yansıtmak için gerekenler yapmaya çalışmak.

VİZYON
Beyazlar İnşaat, daha iyiye ulaşmak amacıyla sürekli kendini geliştirmekte, çevresine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Gümüşhane’den 1968’de İstanbul’a ve Türkiye’nin birçok şehrine çalışmak için gelen MUSTAFA BEYAZ ustalıktan müteahhitliğe uzanan yolda uzun yılların birikimiyle BEYAZLAR İNŞAAT’ı kurmuştur. Çocukları Hülya Beyaz ve Bülent Beyaz’ı ve daha sonra da Fatma Tülin Beyaz’ı, Aslan Tunç’u şirket kadrosuna dâhil etmiştir.

Beyazlar İnşaat, Türkiye’nin birçok yerinde başarılı projelere imza atmıştır. Şu anda İstanbul ağırlıklı olmak üzere yenilikçi tarzı ve sağlam binalarıyla dikkat çekmeye devam etmektedir.

En büyük kaygımız insanlarımızın sağlam yapılarda gönül rahatlığıyla oturmasıdır. Sağlamlıktan sonra en önemsediğimiz konu estetik ve görsel açıdan hoş binaların yapımıdır.‘’Sağlam yapılarda, sağlam nesiller’’ çok çok önemsediğimiz bir konudur.Günümüzde lüks konut, işmerkezleri, modern ofis, kamu binaları projelerinin inşaatını tamamlamıştır. Merkezi Büyükçekmece’de bulunan Beyazlar İnşaat, teknolojiye yatırım yaparak, inşaat sektörü için gerekli olan son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır. Daire sattığımız değerli müşterilerimizin bize memnuniyetlerini bildirmeleri, bizi olumlu yönde etkilemekte ve daha iyiye teşvik etmektedir. A kaliteli üretimiyle inşaat sektöründe önemli konuma gelmiştir. Yılların tecrübesini, kaliteli ve konforlu yaşam alanlarıyla hayata geçirmektedir.

Kararlılıkla ve dürüstlükle yolumuza devam ediyoruz. Şimdiye kadar bizleri tercih edenlere ve edeceklere sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.